Wielu naszych użytkowników polega na Telegramie podczas pracy i nauki, tym bardziej w ostatnich tygodniach. Aby upewnić się, że listy czatów wszystkich użytkowników są w stanie poradzić sobie ze zwiększonym obciążeniem i nie przegapisz ważnych wiadomości, wprowadzamy dziś Foldery Czatów.

Jeśli masz za dużo czatów, możesz teraz oddzielić zabawę od pracy lub rzeczy rodzinne od szkolnych – a następnie przeciągnij palcem między kartami, aby szybko uzyskać dostęp do dowolnego z czatów.

Możesz dołączyć lub wykluczyć wszystkie czaty określonego typu, takie jak Kanały lub Nieprzeczytane – lub pojedynczo.

Foldery stają się dostępne w interfejsie, gdy lista czatów jest wystarczająco długa (powyżej 100), aby uznać ją już za nieco „zaśmieconą”. Alternatywnie możesz użyć tego linku w swojej aplikacji, aby włączyć foldery czatów.

Liczba przypiętych czatów

Każdy z Twoich folderów może mieć maksymalnie 100 przypiętych czatów, tak jak w archiwum.

grafika-telegram-nieskonczone-piny

Archiwizacja czatów

Foldery czatów sprawią, że niektóre z Waszych czatów staną się bardziej widoczne. Jeśli chcesz ukryć niektóre swoje czaty z widoku, spróbuj je zarchiwizować.

Przesuń palcem w lewo na czacie, aby przenieść go do zarchiwizowanego folderu czatów. Gdy zarchiwizowany czat otrzyma powiadomienie, wyskoczy z folderu i wróci na listę czatów. Wyciszone czaty pozostaną zarchiwizowane na zawsze.

Możesz ukryć archiwum, przesuwając po nim palcem w lewo. Przywrócisz je ponownie, przeciągając ekran w dół.

Na Androidzie, jeśli już używasz folderów, przesuwanie nie będzie działać w przypadku archiwizacji. Zamiast tego możesz długo przycisnąć czat, aby otworzyć menu podręczne, w którym możesz wyselekcjonować wiele czatów, a następnie przypiąć, wyciszyć, zarchiwizować lub usunąć je wszystkie naraz.

grafika-telegram-nowa-archiwizacja

Synchronizacja w wersji Desktop

Podobnie jak wszystko w Telegramie (z wyjątkiem szyfrowanych chatów), Twoje foldery czatów będą bezproblemowo synchronizowane ze wszystkimi innymi połączonymi aplikacjami, w tym z naszą aplikacją komputerową.

Dzięki dodatkowej przestrzeni dostępnej na ekranie komputera dodaliśmy pasek boczny folderów, a także podstawowe ikony, aby Twoje foldery były bardziej rozpoznawalne:

Pobierz wieloplatformowy Telegram Desktop lub naszą dedykowaną aplikację macOS. Jeśli ich nie używasz, cieszysz się Telegramem tylko połowicznie.

Statystyki kanałów

Jeśli posiadasz kanał z ponad 1000 subskrybentów, możesz teraz wyświetlić szczegółowe statystyki dotyczące jego wzrostu i wydajności jego postów.

Dzięki tym informacjom możesz dowiedzieć się, co działa i co sprawdza się najlepiej. Wskazówka: zdjęcia kotów.

Animacje nagrywania wiadomości na Androidzie

Nasi projektanci dodali fantazyjne, faliste animacje tańczące pod palcem podczas nagrywania wiadomości głosowej lub wideo.

Wskazówka dnia: Czy wiesz, że możesz przesunąć palcem w górę, aby zablokować nagrywanie i rozmawiać bez przytrzymywania przycisku?

Nowe animowane emoji

Najnowsze dodatki do naszej armii animowanych emoji mogą pomóc Ci być odważnym i zachęcić znajomych do zachowania bezpieczeństwa i zdrowia. Wyślij 🦠, 🤒, 😷, 🤕, 🤧, 🤢, 🤮, 🧼, 💉, 💊 lub 🚑 na dowolny czat, aby je sprawdzić.

Większość naszych pakietów naklejek ma teraz coś do powiedzenia na temat obecnej sytuacji. Wpisz 🦠 na dowolnym czacie i poczekaj na sugestie:

I jeszcze jedno…

Tęsknisz za partnerami ulubionych gier planszowych, gdy świat jest zamknięty? Wyślij 🎲 na dowolny czat, aby uzyskać certyfikowaną, losową liczbę oczek z animowanej kostki.

Oprócz próby sprawdzenia szczęścia możesz także użyć jej jako narzędzia rozstrzygającego, jeśli ankieta grupowa lub przyjacielska debata zakończy się remisem. Wybierz swoją liczbę oczek – najbliższy wynik wygrywa!

Zostań w domu, bądź bezpieczny i czekaj na nasze kolejne aktualizacje!

pozdrawiamy
Telegram Polska

Podziel się
Kategorie: Nowości