Setki milionów użytkowników korzysta z Telegrama, aby dzielić się cennymi chwilami
z najbliższymi. Dzisiaj ułatwiamy ponowne współdzielenie wspomnień dzięki przeprojektowanym profilom, natychmiastowemu dostępowi do udostępnianych multimediów i nowym sposobom przeglądania zdjęć i filmów.

Jeśli jesteś bardziej cyfrowym ekstrawertykiem, zaktualizowana sekcja „Ludzie w pobliżu” oferuje ciekawe sposoby nawiązywania nowych przyjaźni.

Przeprojektowane strony profilu

Ta aktualizacja przekształca profile w jedną z bardziej funkcjonalnych (i najpiękniejszych) sekcji aplikacji. Oglądanie zdjęć, filmów i linków udostępnionych znajomym jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej – lub przeglądanie ich zdjęć profilowych.

Intuicyjne przeglądanie mediów

Teraz możesz przeglądać multimedia z czatów i profili za pomocą stuknięcia ekranu – koniec z plamami na ekranie po wielokrotnym przesuwaniu. Wystarczy nacisnąć prawą i lewą stronę obrazu, aby przejść do przodu i do tyłu.
Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wypróbować te nowe funkcje, zapoznaj się ze zaktualizowaną sekcją „Ludzie w pobliżu”.

Ludzie w pobliżu 2.0

W czerwcu dodaliśmy opcję „Ludzie w pobliżu” do bezpośredniej wymiany danych kontaktowych. Dzięki tej aktualizacji Ludzie w pobliżu 2.0 możesz poznać nowych przyjaciół bądź umówić się na Walentynki w ostatniej chwili.

Przejdź do kontaktów> Ludzie w pobliżu, aby zobaczyć żądnych przygód użytkowników Telegrama w okolicy.

Stuknij w opcję Uczyń mnie widocznym, aby dołączyć do nich i wyświetlić profil innym osobom w pobliżu. Będą mogli Cię znaleźć i wysłać Ci wiadomość, nawet jeśli opuścisz stronę lub zamkniesz aplikację.

Nowe animowane emoji

Nie mogliśmy przegapić okazji, by pozwolić Ci zasypywać ważne dla Ciebie osoby najnowszymi animowanymi emoji. 😘 😍 😻🥰💑 💋 💝 🧡💛 💚 💙 💜🖤🤍🤎💔
– i oczywiście 💌 – właśnie stały się o wiele bardziej poruszające.

Jeśli Twoje emoji ma serce, my nadamy mu rytm.
Wyczekujcie kolejnych aktualizacji!

XOXO
Telegram Polska

Podziel się
Kategorie: Nowości